Доставка займає 1-3 дні з моменту надходження замовлення. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер-консультант нашого магазину в момент оформлення замовлення.

Деякі товари на нашому сайті пропонуються під замовлення, орієнтовний час доставки цих товарів становить від трьох до п'яти робочих днів, але в окремих випадках терміни доставки можуть бути змінені.

«Нова Пошта»

"НОВА ПОШТА"

Ви можете замовити доставку товару у відділення «Нова пошта» в будь-який регіон України. Терміни доставки товару Новою поштою становлять 1-2 дні. Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з номером декларації. Всі деталі щодо дати і отримання замовлення Ви зможете дізнатися у наших менеджерів-консультантів, за номерами на нашому сайті або на офіційному сайті компанії «Нова пошта».

«Ін Тайм» (In Time) 

 Ви можете замовити доставку товару у відділення «Ін Тайм» в будь-який регіон України. 
Терміни доставки товару у відділення «Ін Тайм» складають від 1-го до 3-ох робочих днів. 
Як тільки Ваш товар буде відправлений, на Ваш мобільний телефон надійде SMS-повідомлення з номером декларації. 

Важливо! Весь товар перед відправкленням проходить перевірку і страхується на його повну вартість. Отримуючи товар, Ви повинні обов'язково перевірити його на наявність будь-яких пошкоджень, і якщо вони є - пред'явити претензії службі доставки безпосередньо на місці. Пам'ятайте, що служба доставки відшкодовує лише той збиток, який був заподіяний товару з її вини.